Львівські депутати завтра зберуться на сесію. Які питання будуть розглядати

744 0
На пленарному засіданні мають розглянути понад 300 питань.
Фото: Твоє місто

Фото: Твоє місто

25 травня депутати Львівської міської ради зберуться на пленарне засідання, де мають розглянути понад 300 питань. Про це йдеться на Інформаційному порталі депутатів.  

Зокрема, депутати розглянуть питання про скасування рішення виконкому про прийняття умов кредитного договору з ЄБРР на 25 млн євро. Саме кредитна угода стала «каменем спотикання» під час сесії 27 квітня, де депутати дійшли лише до сьомого питання і не прийняли по ньому рішення. Детальніше про те, чому між депутатами виникла дискусія і як «провалили» голосування читайте тут

Депутати також мають розглянути питання про утворення контрольної комісії, яка перевірить діяльність виконкому за 1.01.2020 по 27.04.2023 роки, комісії з питань діяльності ЛКП «Зелене місто» і спостережну раду Першого ТМО.

Також на сесію винесли питання про розроблення детальних планів автодоріг: про розроблення детального плану території автомобільної дороги М-09 Тернопіль-Львів-Рава-Руська (на Люблін) на ділянці км 129+807 – км 149+500 у районі вул. Садової, вул. Дублянської у с. Великі Грибовичі у межах Львівської міської територіальної громади; Про розроблення детального плану території автомобільної дороги М-09 Тернопіль – Львів – Рава-Руська (на Люблін) на ділянці км 129+807 – км 149+500 у межах території Львівської міської територіальної громади у с.Великі Грибовичі у районі вул. Шептицького; Про затвердження змін до детального плану території у межах вул. Б.Хмельницького, вул. В. Липинського, залізничної колії.

На сесії мають також розглянути питання про розгляд електронної петиції «Асфальтування ділянки дороги, що сполучає вул.Брюховицьку через урочище «Клепарів» з вул.Тунельною.

Крім того, мають затвердити Програму співфінансування виконання реставрації, ремонту (реставраційного) балконів житлових будинків – пам’яток культурної спадщини на території Львівської міської територіальної громади у 2023-2025 роках.

Повністю з порядком денним пленарного засідання 25 травня можна ознайомитися тут.

Нагадаємо, що для журналістів доступ до сесій  у Львівській міськраді відновили 2 березня. Як упродовж минулого року, так і у січні-лютому 2023-го Tvoemisto.tv зверталося до львівських депутатів та міського голови Андрія Садового з запитом про доступ до засідань. Зокрема, наприкінці 2022-го під час дискусії  Tvoemisto.tv «Розвиток Львова у час війни. Підсумки року» учасники дійшли висновку, що сесію треба відкрити, а питання, що стосуються війни, – розглядати окремо. Переглянути дискусію можна тут.

__________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!