Львівські медики врятували дитину з рідкісною генетичною патологією.

1088 0
Дівчинка перенесла дві операції.
Фото: Перше ТМО

Фото: Перше ТМО

Львівські лікарі лікарні святого Миколая врятували дівчинку із рідкісною недугою. У дитини утворилася гулька на шиї, всередині якої був гній.

«Дівчинку прооперували, проте нещодавно вона знову потрапила у лікарню із тією ж проблемою. Уже в операційній хірурги помічають: вени та артерії у набряклій ділянці на шиї сплелися у 6-см клубок і перетискали одна одну. Це рідкісна генетична патологія – артеріовенозна мальформація», – зазначили у лікарні.

Читайте також: У Львові хірурги видалили однорічній дитині пухлину, вагою понад 2 кг

Така патологія проявляється лише у 0,14-2 % людей. Дівчинці вона загрожувала нагноєннями, деформаціями м’яких тканин у місці утворення, посинінням обличчя, тромбоутворенням, кровотечами та порушенням життєвоважливих функцій організму через тиск на близько розташовані судини та нерви. Лікарі усунули ваду, відділивши найважливіші судини під час втручання.

Нагадаємо, що лікарі Львівського обласного клінічного перинатального центру врятували дитину, що важила 970 г.

___________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!