Львівські медики вивели пацієнта зі стану клінічної смерті. Подробиці

2456 0
На 15-ій хвилині реанімації з’явилося дихання і пульс.
Фото: Львівський Обласний Центр Екстреної Медичної Допомоги та Медицини Катастроф

Фото: Львівський Обласний Центр Екстреної Медичної Допомоги та Медицини Катастроф

У Львові бригада медиків вивела пацієнта зі стану клінічної смерті. Про це розповіла лікарка медицини невідкладних станів підстанції № 4 станції «Львів» Маріанна Купранець.

Читайте також: У Львові патрульні допомогли встигнути у лікарню сім'ї, в яких народжувалася двійня 

Медики, повертаючись із попереднього виклику у складі бригади лікаря Маріанни Купранець, фельдшера Уляни Ярини, лікаря-інтерна Аліни Ярощук та водія Степана Гудза, отримали дорогою новий – стан після судом, чоловік 30 років.

У під’їзді бригаду зустріла перелякана сестра потерпілого, сказала, що він не дихає. Чоловік лежав на кухонному кутку, у нього були відсутні дихання, пульс, розширені зіниці, які не реагували на світло. Були встановлені ознаки клінічної смерті. Медики переклали його на підлогу й негайно розпочали реанімаційні заходи.

«На моніторі дефібрилятора була безпульсова електрична активність, ритм, який не підлягає дефібриляції. Тому ми проводили по протоколу реанімацію недефібриляційного ритму з введенням кожних три хвилини адреналіну і непрямим масажем серця, штучною вентиляцією легень», – говорить лікарка.

Читайте також: У Львові жінці врятували руку після того, як її травмував автобус

На 15-ій хвилині реанімації, за словами лікарки, з’явилось поодиноке дихання і пульс. Чоловіка повезли до реанімації.

«Ми повідомили центральну диспетчерську, що за життєвими показами повеземо його у 8-му лікарню, бо мали б везти у ЛШМД, проте це інший кінець міста, а часу у нас обмаль. За якихось 3-4 хвилини наш водій домчав до місця призначення. Там нас уже зустрічала реанімаційна бригада у повному складі», – розповіла 26-річна лікарка Маріанна Купранець.

 

 

 

 


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!