Львівські співаки озвучили анімований мультик про Водохреща. Відео

6937 0
На зимові свята щороку українським дітям дарують «Різдвяну казку» – мультики про Різдво, Святого Миколая. Цьогоріч вийшов новий твір – анімаційна історія про Водохреща. До озвучення мультика долучилися співаки зі Львова та хорова капела «Дударик».

Мультфільм «Водрхреща» (або «Йордан») озвучили на львівській студії звукозапису. Створювали його  Едуард Занюк (продюсер), Сергій Гармаш (режисер), Тарас Микітчак (сценарист).  Прем’єра чергового мультфільму із серії «Різдвяна Казка» відбудеться на Водохреща, 19 січня, на телеканалах України, а також у мережі. Крім того, мультиплікаційну історію буде представлено у всіх основних осередках української діаспори: щоб і українські діти у всьому світі мали подарунок на Зимові свята, - повідомляють організатори.

Озвучували головних героїв і львівські співаки: ангол говорить голосом Оксани Мухи, одразу два персонажі - Чортова Бабця та Господар – «піккардійця» Ярослава Нудика, а сам Чортик – володаря титулу «Голос країни» Павла Табакова.

«Діти – найкращі критики, їх не надуриш, не введеш в оману, - зауважує співачка Оксана Муха. – Вони одразу скажуть: подобається чи не подобається. Попередні серії «Різдвяної Казки» мій син Данилко дивився із задоволенням – і все питав, коли ж наступна частина». Її підтримує і Павло Табаков: «Це велика радість працювати над чимось, що створюється для дітей. До того ж, ці мультфільми – українського виробництва, що також дуже цінно». «Гарна традиція склалася – щороку напередодні зимових свят ми з колегами озвучуємо українські мультфільми», - вважає Ярослав Нудик. 

Опублікувала Людмила Рубцова


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!