Львівські таксисти вимагають зміни законодавства, щоб заборонити онлайн-сервіси таксі

10047 1
Під час прес-конференції 4 квітня голова профспілки таксистів у Львівській області Ігор Михальський, що таксисти вимагають ухвалення законопроекту, який дозволить легалізувати ринок таксі і заборонити онлайн-сервіси.
фото: www.fayerwayer.com

фото: www.fayerwayer.com

Через тиждень відбудеться нарада профспілки в Києві, після чого таксисти планують продовжувати акції протесту. Про це повідомляє zik.

«У цьому проекті все прописано. За 20 років ми зібрали всі негаразди, мінуси, плюси в роботі таксі і прописали в цьому законопроекті, щоб таксист не був «перевізником пасажирів», а саме таксистом. Тоді він буде мати кримінальну, моральну, фінансову відповідальність», – заявив Ігор Михальський.

Також Ігор Михальський розповів, що для того, щоб зайти на ринок таксі, спочатку потрібно визначити чи вигідний Uber для таксистів Львова, місцевих жителів і міського бюджету. За його словами, це захист свого бізнесу.

10 квітня в Києві відбудеться з’їзд профспілки таксистів України, там буде вирішуватись питання, як протидіяти онлайн-сервісу Uber.

Читайте також: Uber у Львові: чого чекати від сервісу таксі, який стартує 

Нагадаємо, 30-го березня, відбулася акція протесту таксоперевізників Львівщини, яка стала причиною заторів на багатьох вулицях міста.

Таксисти озвучили такі вимоги та передали їх голові ЛОДА Олегу Синютці, попередивши: якщо їх не виконають до вказаного терміну, Асоціація організовуватиме всеукраїнську акцію протесту:

- Розпочати перевірку діяльності іноземних серверів «Яндекс Таксі», «Убер» та їхніх партнерів в Україні.
-  На час перевірки припинити діяльність цих структур на території України.
- До 1-го травня запровадити фіксований податок Внесення змін до ліцензійних умов на таксі (місцева ліцензія та спрощені умови її отриманні).
- До 1-го травня вивести з тіні самозайнятих осіб, малий бізнес шляхом внесення змін до Податкового кодексу – запровадження фіксованого податку.

Опублікувала Олеся Шеремета


Читайте також:
5 Квітня, 2017 13:09
Julian Сейозно? Законопроект? Наші таксисти (в більшості) зажрані і вже давно пора для того, щоб замінити їх таким сервісом, як Uber. Хочуть продовжувати страйкувати - нехай страйкують, а ті таксисти, які усвідомлюють, що майбутнє за Uber, нехай встановлюють собі додаток на телефон та заробляють гроші!
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!