Львівський фотограф видав свій альбом у власному видавництві за державні гроші

4579 0
Львівський фотограф Василь Пилип’юк у видавництві, яким керує сам, видав свій фотоальбом "Долею даровані зустрічі" тиражем 1000 примірників за державні кошти.
фото: День

фото: День

Фотограф і професор Василь Пилип'юк випустив книгу світлин "Долею даровані зустрічі"  у видавництві, яким керує сам, на замовлення Держкомітету телебачення й радіомовлення – бюджетним коштом.

На те, щоб книга могла побачити світ, було витрачено 372 750 гривень.  Про це повідомила журналістка Ганна Грабарська на Facebook. Таку суму надало Держкомтелерадіо, зазначивши, що вона була витрачена у повному обсязі. У Держкомтелерадіо не мають інформації щодо обсягу коштів, залучених для видання книги з інших джерел.

Читайте також: Сам до себе по своє: як «Львівавтодор» орендує машину у свого директора

За даними тендерної процедури на Prozorro, "Долею даровані зустрічі"  вийшли тиражем 1000 примірників. Крім того, видавництво "Світло і Тінь" належить самому Василю Пилип'юку.

Як інформує УП. Життя, це 112-те видання у його біографії, протягом останніх 4 років у видавництві "Світло і Тінь" вийшло 5 книжок Пилип'юка. Усі вони були надруковані коштом державного бюджету.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!