Львівський магазин «Трембіта» увійшов до Книги рекордів України

1777 0
Магазин встановив рекорд як найдавніший салон музичних інструментів.

Магазин музичних інструментів «Трембіта», що на вул. Коперника у Львові, увійшов до Книги рекордів України. Він встановив рекорд за найтриваліше незмінне місцезнаходження. Сьогодні, 9 жовтня музичний салон урочисто внесли до реєстру національних рекордів.

Магазин «Трембіта» є одним з найстаріших музичних магазинів України та розташований на вул. Коперника, 5. У 1911 році у цьому приміщенні була заснована велика крамниця музичних інструментів та графоманії «Мелодія». У повоєнні роки в приміщенні діяла музична школа, а в 60-ті почав працювати магазин музичних інструментів «Трембіта».

У 1992 році на базі магазину було утворено ТзОВ «Фірма Орфей». У 2014 році магазин закрили на ремонт, і вже через рік оновлена «Трембіта» знову запрацювала.

Відео з внесення музичного магазину до Книги рекордів України дивіться на наших каналах у Facebook і YouTube

Фото і відео Дар'ї КучерЧитайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!