
15 серпня 2021, 16:12
15 серпня 2021, 16:12
38-річний Сергій Бабич здобув три медалі на Чемпіонаті світу зі спортивного орієнтування в Угорщині. Про це повідомили в управлінні молоді та спорту Львівської ОДА.
Читайте також: У Львові зустріли срібну призерку Олімпійських ігор Олену Старікову
«В Угорщині впродовж кількох днів тривав чемпіонат світу зі спортивного орієнтування серед атлетів категорії «Мастерс», – йдеться у повідомленні.

Займатися на чемпіонаті мали право лише учасники від 35 років.
Сергій Бабич приніс національній збірній три медалі. Він став бронзовим призером на середній дистанції, віце-чемпіоном на спринтерській дистанції та віце-чемпіоном на довгій дистанції.
В управлінні зазначили, що він активно займається спортом вже понад 25 років, є багаторазовим чемпіоном України, а останнім часом виступає за клуб «Лео-Тім».
Фото управління молоді та спорту ЛОДА
Коментарі
Поки що немає коментарів. Будьте першим, хто залишить свій відгук!
Читайте також
Контент
Рубрики
Розроблено:
Levprograming
За умови повного або часткового використання iнформацiї гіперпосилання на tvoemisto.tv є обов'язковим. Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Думка редакцiї може не збiгатися з думкою авторiв.
© 2026 "Твоє місто"




