Львів’ян просять допомагати бездомним людям під час холодів та морозів

1596 0
Спільнота «Емаус – Оселя» просить бути милосердними до безпритульних людей і не відвертатися від них.
Спільнота "Емаус - Оселя"

Спільнота "Емаус - Оселя"

Зима, холод та морози можуть стати смертельним для тих, хто не має теплого дому. Тому, спільнота взаємодопомоги «Емаус – Оселя» просить бути милосердними до безпритульних людей, не відвертатися від них і надавати інформацію про пункти годування, йдеться на їхній сторінці.

Читайте також: Де у Львові можна здати речі та одяг для бідних та потребуючих

Якщо побачили бездомну людину та не знаєте, як їй допомогти, ось кілька порад:

  • поговоріть з людиною, запитайте її ім'я, чим можна допомогти. Це побудує довірливі стосунки, що буде підставою допомоги
  • замість милостині запропонуйте гарячу їжу або чай
  • якщо бачите бездомну людину, яка потребує медичної допомоги, викличте швидку
  • дайте інформацію про те, де можна безкоштовно поїсти у Львові.
  • дайте інформацію про те, де можна переночувати: Центр обліку і нічного перебування бездомних осіб (Львів, вул. Кирилівська, 3а). Графік роботи: щодня – 20:00-08:00, години прийому – 20:00-22:00. Контактний номер телефону (032) 233 10 49
  • не закривайте на ніч під'їзди у морозяну пору.

Також кожен може скерувати безпритульну людину в організації, які надають допомогу бездомним людям: м. Винники, вул. Винниченка, 3. Працює щодня, окрім суботи і неділі з 9.00 до 16.00 год., де можна прийняти душ, пістригтися, отримати теплий одяг та їжу.

Читайте також: «Мені вдалося зробити «бізнес» для допомоги бездомним», – владика Венедикт

Допомогти можна й фінансово, матеріально чи волонтерською працею організації, що допомагають бездомним людям. Контактний номер телефону: 096 426 47 96.

Кошти можна переказати на картку Приватбанку ЛМГО Спільнота взаємодопомоги «Оселя» 5169 3305 1840 6647.

Нагадаємо, що Спільнота не просто дає прихисток бездомним, а й допомагає відновити соціальні зв’язки та навички. Про те, як живуть мешканці Спільноти взаємодопомоги «Оселя», читайте у матеріалі.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!