Львів’ян просять здати кров для хворого лейкемією юнака

4516 0
Дмитру Вавринюку, якому діагностували гострий лімфобластний лейкоз, терміново необхідна донорська кров. Львів’ян просять не залишатися байдужими до чужої біди та відгукнутися.
фото: соцмережі

фото: соцмережі

У Дмитра Вавринюка діагноз – гостра лімфобластна лейкемія. Зараз хлопець проходить курс хіміотерапії в гематологічному відділенні №5 міської комунальної лікарні Львова. Після ремісії Дмитру необхідна пересадка кісткового мозку. В Україні вартість такої операції – від 150 000 гривень, а в Європі може сягати 250 000 тис. у.о.

Однак лейкемія – це не вирок, а виклик, – стверджують друзі Дмитра і продовжують шукати донорів для хлопця. «Ми віримо, що спільними зусиллями зможемо допомогти Дмитру побороти хворобу і повернутися здоровим в сім'ю», – пишуть вони у facebook-спільноті, яку створили спеціально для порятунку юнака.

Інформація для донорів:

1. На голодний шлунок потрібно здати аналізи на ВІЛ/СНІД, гепатит.

2. Результати будуть на наступний день.

3. Перед здачею крові хоча б за 2 дні не вживати алкоголю та за 1 день не курити.

4. Вага донора 50+ кг.

5. Не можна здавати кров за 2 дні до менструального циклу та 2 дні після.

6. У кого ІІІ+ обстежуються на донорство з тромбоконцентрату, інші здають просто кров.

7. Мати при собі паспорт обов'язково

8. Після здачі мають видати талончик

Адреса: Пекарська 65, з 8.30 до 13.00.

Дмитро народився в місті Дубно Рівненської області. У 2008 році закінчив музичну школу по класу фортепіано з відзнакою. У 2014 році закінчив навчання в ЛНУ ім. І. Франка за спеціальністю інформаційні технології проектування. Хлопець працював адміністратором в інтернет-кафе «Чорна Медея», а згодом менеджером з продажу в компанії UEX. У Львові хлопця знають як громадського активіста «Феміністичної майстерні».

Дмитро – напівсирота, має лише маму (інвалід II групи). Усі, хто бажає допомогти фінансово, можуть знайти реквізити на  сторінці facebook-спільноти «Дмитро Вавринюк. Допомога» або зателефонувати сестрі Дмитра – Юлії Климчук, тел. 063 481 35 08.

Опублікувала Юлія Сабадишина


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!