Львів’ян запрошують на виставку «Натхненні Пінзелем у Годовиці»

2008 0
Виставковий проєкт триватиме до 26 березня.
Фото: Твоє місто

Фото: Твоє місто

У п’ятницю, 10 лютого, у головній будівлі Національного музею у Львові імені Андрея Шептицького відкрили виставку «Натхненні Пінзелем у Годовиці». Експозицію склали 35 творів живопису та скульптури авторства 35 відомих українських митців.

Експозиція презентує живописні та скульптурні роботи, створені на художніх пленерах, що відбулися у серпні 2021 та жовтні 2022 року в межах культурно-мистецького проєкту «Під Зорею Пінзеля».

До проєкту долучились 35 відомих українських митців та мисткинь: Анатолій Криволап, Любомир Медвідь, Михайло Демцю, Петро Сипняк, Микола Андрущенко, Віктор Сидоренко, Роман Опалинський, Оксана Андрущенко, Тарас Откович, Василь Бажай, Микола Ступінський, Микола Молчан та інші.

Метою пленеру та виставки є привернення уваги суспільства до унікальної пам’ятки архітектури – храму Всіх Святих у селі Годовиці на Львівщині, який потребує консервації та реставрації. Пластичну оздобу костелу ХVIII століття виконав Йоган Георгій Пінзель – майстер барокової скульптури, актуалізацією творчості якого займається ГО «Артстудія Івони Лобан».

Читайте також: ТОП-5 виставок у Львові, які можна відвідати

Виставковий проєкт триватиме до 26 березня.

Нагадаємо, у Львові відкрили виставку «Міф» Володимира Габуди. Митець народився в місті Дніпро та у своїй творчості вибудовує власну міфологію через поетичні образи, символи, поєднані з пейзажами, ландшафтами, що оточують у повсякденні.

__________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.

 

Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!