Львів’ян застерігають не пити воду з шести природних джерел. Перелік

10936 3
Міська комісія з питань надзвичайних ситуацій вирішила встановити біля цих джерел інформаційні таблиці.

За результатами лабораторних досліджень, які провели у березні-квітні 2017 року, вода з шести природних джерел у Львові та околиць, не відповідає санітарним вимогам. Про це інформує прес-служба Львівської міської ради, посилаючись на виконувача обов’язків начальника управління Держпродспоживслужби у Львові Андрія Дибу.

Йдеться про наступні джерела: у парку «Залізна Вода», у парку «Високий замок», у Стрийському парку, у Винниках (вул. Незалежності, 12) та Брюховичах. З огляду на це міська комісія з питань надзвичайних ситуацій вирішила встановити біля цих джерел таблиці з інформацією про те, що вода непридатна для пиття.

Водночас, дослідження не виявили інфекційних показників у воді з джерел на Погулянці та у Винниках (вул. Лермонтова, 9, біля Винниківського озера), інформують у міській раді.

Загалом, у Львові та передмістях налічується понад 10 природних джерел, з яких львів’яни активно беруть воду для пиття та приготування їжі.

7 Липня, 2017 07:02
Yurko То зле. Знаю хлопа який продає каву, то воду він бере якраз із Замку.
6 Липня, 2017 20:29
Yurec Якщо ЛМР справді паритися здоров'ям львів'ян то може варто поговорити, про воду яка теще у нас з кранів, і яким чином це вирішити. Бо це справді велика проблема.
6 Липня, 2017 10:42
Тетяна Можливо вода не придатна для пиття а не для "питання"?
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!