Львів’ян застерігають від купівлі житла в незаконному житловому комплексі

4684 0
Забудовник проігнорував приписи ДАБК про зупинення будівельних робіт і таки звів багатоповерхівки з порушенням законодавства і без документів.
ілюстративне фото: galagov.tv

ілюстративне фото: galagov.tv

Будинок на вул. На Нивах у Шевченківському районі Львова, замовником якого є Ганна Федорів, не має передбачених законодавством документів, тому купувати там квартири не варто. Про це інформує прес-служба ЛМР.

«Інспекція ДАБК у Львові неодноразово проводила перевірку щодо об’єкта будівництва на вул. На Нивах. Компанію притягнули до адміністративної відповідальності за будівництво багатоповерхівки без документа, що дає на це право. Львівська міська рада просить мешканців не купувати квартири у цьому будинку, щоб не стати заручниками шахрайських дій аферистів», – кажуть в ЛМР.

Читайте також: У яких новобудовах Львова не варто купувати житло. Перелік

Фірма-забудовник двічі отримувала приписи від інспекції ДАБК – про зупинення виконання підготовчих та будівельних робіт з вимогою надати доступ посадовим особам ДАБК до об’єкта будівництва для проведення перевірки та про усунення порушень вимог законодавства у сфері містобудівної діяльності, з вимогою про знесення об’єкта будівництва серед іншого.

Утретє у Ганни Федорів вимагали забезпечити виконання вимог попередніх приписів. Але вимоги ДАБК досі не виконані.

Інспекція встановила, що будівництво на вул. На Нивах велось не лише всупереч приписам Інспекції, без реєстрації документа на початок виконання будівельних робіт, але й з порушенням містобудівних умов і обмежень забудови земельної ділянки. Зокрема, не забезпечено проїзд з усіх сторін проектованого будинку та доступ пожежників, немає нормативної кількості місць зберігання автотранспорту, порушено поверховість. Окрім того, порушено План зонування Шевченківського району. А земельна ділянка під ЖК – не відведена для будівництва багатоквартирного житлового будинку.

Читайте також: Львівському забудовнику загрожує ув'язнення за самобуд

«Будинок на вул. На Нивах збудований з порушенням законодавства. Дозвіл на його будівництво був виданий обласною інспекцією ДАБК на 4 поверхи. Але забудовник збудував 12-поверхівку. Як відомо міській раді, квартири у верхніх поверхах також вже продані. Ми застерігає мешканців бути обережними та не купувати квартири у цьому будинку», – каже директор юридичного управління ЛМР Гелена Пайонкевич.

Вона додає, що місто скерувало інформацію про порушення в правоохоронні органи.

Інспекція ДАБК у Львові подала позов про знесення самочинно збудованого об’єкта: багатоквартирного житлового будинку із вбудовано-прибудованими приміщеннями на вул. На Нивах у м. Львові з компенсацією витрат, пов’язаних із знесенням цього об’єкта за рахунок Ганни Федорів. Судового рішення по суті вказаної суперечки поки що не прийнято.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!