Львів’янин Святослав Літинський може стати мовним омбудсменом

2895 0
Його кандидатуру має розглянути уряд.
Фото: 24 канал

Фото: 24 канал

Львів’янин Святослав Літинський може стати мовним омбудсменом. Комісія з добору рекомендувала подати кандидатуру Святослава Літинського на розгляд уряду України, повідомляють у Мінкульті.

Кандидата обрали вчора, 2 червня. Колишня уповноважена з захисту державної мови Тетяна Монахова у квітні звільнилася, пояснивши своє рішення відсутністю політичної волі української влади в питанні захисту мови.

Читайте також: Сайт Allo переклали українською через позов львів'янина

Святослав Літинський – львівський громадський діяч, відомий захисник української мови. Він ініціював та виграв багато судових справ щодо використання української мови, зокрема, в маркуванні побутової та електронної техніки та перекладі сайтів. Він також був першим громадянином України, який отримав внутрішній паспорт без російськомовної сторінки.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!