McDonald’s поетапно відновить роботу на Заході України

3357 0
Протягом кількох наступних місяців почнеться відновлення ланцюгів постачання продуктів у ресторани.
Фото з відкритих джерел

Фото з відкритих джерел

Українські ресторани мережі швидкого харчування McDonald’s планують відновити роботу у Києві та на Заході України. Ресторани будуть відкриватися поетапно. Про це повідомила пресслужба компанії

«Після тривалих консультацій і обговорень з українськими посадовцями, постачальниками та фахівцями з безпеки, а також з огляду на прохання наших співробітників повернутися до роботи, ми вирішили запровадити поетапний план відновлення роботи деяких ресторанів у Києві та на заході України, де інші бізнеси безпечно відновили роботу», — йдеться в заяві.

Читайте також: MCDONALD’S готується до відкриття своїх закладів в Україні

Протягом кількох наступних місяців почнеться відновлення ланцюгів постачання продуктів у ресторани, підготовка ресторанів до обслуговування клієнтів, а також впровадженням розширених процедур і протоколів для підтримки безпеки клієнтів. 

На рішення про повернення McDonald’s відреагував глава МЗС України Дмитро Кулеба. Він наголосив, що повернення компанії на український ринок це не тільки «бігмаки», а й робочі місця та податки для українського бюджету. 

«Ми вели довгі переговори і переконували McDonald‘s відновити роботу в Україні. Я вдячний керівництву компанії за ухвалене рішення. І окрема подяка усім, хто долучився до цієї адвокації у США та в Україні. Адже справа далеко не лише у бігмаках, за якими так скучили мільйони українців. Повернення великої американської компанії — це насамперед сигнал для міжнародного бізнесу про можливість працювати в Україні, навіть попри умови війни. Це робочі місця та податки до українського бюджету, виживання нашої економіки в часи російської агресії. Це, зрештою, частина відновлення України», — каже він.

Дати відкриття наразі немає. За словами міністра, підготовка до безпосереднього відкриття дверей ресторанів займе ще певний час.

Читайте також: McDonald`s може відновити роботу в Україні

Нагадаємо, з 24 лютого усі заклади мережі ресторанів фастфуду MacDonald’s закриті. Загалом мережа в Україні нараховує понад 110 закладів. McDonald's оголосив, що тимчасово закриє 850 ресторанів у Росії, майже через два тижні після того, як російські війська вторглися в Україну. Раніше у компанії заявляли, що не поновлюватимуть роботу в Україні до завершення бойових дій. Працівники мережі займалися лише гуманітарною допомогою, разом з тим зарплати їм виплачувалися.

19 червня глава Міністерства закордонних справ Дмитро Кулеба повідомляв, що український уряд веде перемовини з керівництвом мережі McDonald’s про відновлення роботи в Україні. В МЗС запевнили, що на сьогодні є умови для відновлення роботи, тому активно переконують мережу повертатися.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!