МОЗ оновило карантинні зони. Де тепер Львівщина
Три регіони продовжують перебувати у «червоній» зоні.
Фото: freepik
Фото: freepik

05 березня 2021, 10:22

Міністерство охорони здоров’я оновило розподіл на карантинні зони. Відповідно до оновлень, Львівська область опинилася у «помаранчевій» зоні епіднебезпеки. До цього вона перебувала у «жовтій» зоні.

Також у «помаранчевій» зоні Сумська, Тернопільська, Миколаївська, Запорізька, Закарпатська області тощо. «Помаранчевий» – це попереджувальний рівень, який свідчить про ускладнення епідемічної ситуації в регіоні і може призвести до запровадження посилених обмежувальних протиепідемічних заходів.

Читайте також: На Львівщині у хворих на коронавірус дітей стали виявляти цукровий діабет

Його встановлюють на рівні регіонів, якщо перевищили хоча б один показник:

  • захворюваність на грип та ГРВІ перевищує епідемічний поріг;
  • завантаженість ліжок, забезпечених постачанням медичного кисню у визначених закладах охорони здоров’я – більше 65 відсотків;
  • кількість тестувань методом ПЛР та з визначення антигену SARS-CoV-2 протягом останніх 7 днів на 100 тисяч населення – менше 300;
  • кількість госпіталізацій протягом останніх 7 днів на 100 тисяч населення – більше 60;
  • коефіцієнт виявлення випадків інфікування COVID-19 (методом ПЛР та з визначення антигену SARS-CoV-2) – більше 20 відсотків;
  • зростання госпіталізацій протягом останніх 7 днів у порівнянні з попереднім аналогічним періодом – більше 50 відсотків.


Водночас три регіони продовжують перебувати у «червоній» зоні. Йдеться про Прикарпаття, Буковину та Житомирщину.

Нагадаємо, з 24 лютого на всій території України почав діяти адаптивний карантин із зонами, де запроваджуватимуть обмеження. На території окремих регіонів встановлять «зелений», «жовтий», «помаранчевий» або «червоний» рівень епідемічної небезпеки поширення коронавірусу.

Підписуйтесь на наші соціальні мережі

Будьте в курсі останніх новин та ексклюзивного контенту. Слідкуйте за нами у соціальних мережах.

Читайте також

Освіта
В Україні скасували карантинні зони і дозволили працювати без щеплень від Covid-19
Кабмін вніс зміни до постанови від 9 грудня 2020 року.
Фото: freepik

28 березня 2022, 16:12

Кабінет міністрів України скасував карантинні зони та норму стосовно усунення від роботи невакцинованих громадян. Відповідну постанову №372 від 26 березня 2022 року опублікували на «Урядовому порталі». «Залежно від епідемічної ситуації на території України в цілому або на території Автономної Республіки Крим, Вінницької, Волинської, Дніпропетровської, Донецької, Житомирської, Закарпатської, Запорізької, Івано-Франківської, Кіровоградської, Київської, Луганської, Львівської, Миколаївської, Одеської, Полтавської, Рівненської, Сумської, Тернопільської, Харківської, Херсонської, Хмельницької, Черкаської, Чернівецької, Чернігівської областей, м...

За підтримки:

Bosch Stiftung Logo

Розроблено:

Levprograming

За умови повного або часткового використання iнформацiї гіперпосилання на tvoemisto.tv є обов'язковим. Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Думка редакцiї може не збiгатися з думкою авторiв.

© 2026 "Твоє місто"