МОЗ оновило список країн «зеленої» та «червоної» зон. Перелік

984 0
Минулого тижня у списку було 36 країн.

Міністерство охорони здоров’я України оновило список країн «червоної» та «зеленої» зон. Кількість країн, які перебувають у червоній зоні збільшилася, інформація розміщена на сайті МОЗ.

У списку наводять дані щодо 194 держав, які є членами Всесвітньої організації охорони здоров'я, зокрема інформація про кількість активних випадків захворювання на Covid-19 на 100 тис. населення в кожній країні.

Читайте також: У МОЗі оприлюднили план вакцинації українців

У «червоному» списку нині 47 країн, серед яких Молдова, Грузія, Угорщина, Чехія, Словаччина, Португалія, Туреччина, Румунія, Кіпр, США.

До «червоної» зони увійшли країни, де показник захворюваності на 100 тисяч населення за останні 14 днів є вищим, ніж в Україні. Минулого тижня цей показник для України складав 410,9.

Після прибуття з країн «червоної» зони потрібно пройти самоізоляцію із застосуванням додатку «Дій вдома». Ізоляцію можливо припинити достроково після отримання негативного ПЛР-тесту.

Читайте також: Лікарні Львівщини, де лікують хворих на Сфovid-19, отримають комп’ютерні томографи

До «зеленої» зони входять 146 країн, зокрема, сусідні Польща, Білорусь, Росія, а також Велика Британія, Німеччина, Ізраїль, Канада, Франція, Іспанія, Китай.

Із повним списком країн можна ознайомитися за посиланням.Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!