На благодійному вечорі УКУ зібрали 22 млн гривень

5904 0
Це рекордна сума з часу проведення благодійних вечорів.
Фото з благодійного вечора УКУ

Фото з благодійного вечора УКУ

Цьогоріч на Благодійному вечорі Українського Католицького Університету 4 грудня у Києві на підтримку студентів, викладачів та розвиток університету зібрали 22 млн гривень. 

Зокрема, благодійники заснували 62 студентські стипендії, по одній – викладацькій, професорській та стипендію гостьового лектора. 

До слова, За 25 років існування Університет підтримали близько 20 000 благодійників. У попередні роки УКУ вдавалося збирати також високі суми, однак цьогоріч вона стала рекордною. 

Під час Благодійного вечора відбувся «тихий» і «гучний» аукціони, на які виставляли мистецькі та живі лоти. Темою вечора стало 30-ліття відновлення Незалежності України.

Читайте також: Львів спить, Шептицький працює. Репортаж з першої цілодобової бібліотеки

Нагадаємо, щорічний Благодійний бенкет в Києві – традиційний захід на підтримку Українського католицького університету, який відбувається з 2008 року. Бенкет організовує коло київських приятелів УКУ. Традиційними заходами на Благодійному бенкеті є тихий аукціон творів мистецтва та лотерея, лоти для якої надають як приватні меценати, так і українські та іноземні компанії, а також посольства. Такі ж вечори проводять у США.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!