На декількох поїздах до Львова працюватиме воєнізована охорона

1635 0
Воєнізована охорона має право вживати заходи фізичного впливу, затримувати та передавати правопорушників до правоохоронних органів.
фото: укрзалізниця

фото: укрзалізниця

«Укрзалізниця» поступово збільшує кількість поїздів, які патрулює воєнізована охорона. Зокрема, у вересні до проєкту «Залізна безпека» додали декілька поїздів, які курсують до Львова. Про це повідомили у компанії. 

Воєнізована охорона тепер буде на поїздах:

  • №85/86 Запоріжжя – Львів – Запоріжжя; 

  • №119/120 Запоріжжя – Львів – Запоріжжя. 

 

Супроводжувати поїзди будуть два працівники, які здійснюватимуть контроль за дотриманням порядку. Вони допомагатимуть поїзній бригаді в разі порушень пасажирами правил поведінки під час виникнення конфліктних ситуацій. Будь-який пасажир може оперативно викликати працівників воєнізованої охорони через провідника або начальника поїзда. 

«Практика супроводження поїздів воєнізованою охороною показала, що це дієвий інструмент, який дозволяє швидко відреагувати на порушення правил поведінки громадян на залізничному транспорті. Ми відгукнулися на запит суспільства щодо посилення безпекових заходів у поїздах, зокрема, відновивши проєкт з охорони пасажирських поїздів у русі, започаткований ще у 2020 році. Тоді у супроводі працівників воєнізованої охорони курсували 10 поїздів, зараз вже 9 таких поїздів, і надалі ми плануємо цю кількість збільшувати», – повідомив директор виконавчого філії «Відомча воєнізована охорона» АТ «Укрзалізниця» Володимир Александров.

Він також додав, що працівники воєнізованої охорони «Укрзалізниці» мають право вживати заходи фізичного впливу, затримувати та передавати правопорушників до правоохоронних органів.

На яких ще потягах діє така охорона:

  • №41/42 Дніпро – Трускавець – Запоріжжя,
  • №81/82 Київ – Ужгород – Київ,
  • Інтерсіті + №712/711 Київ – Краматорськ – Київ,
  • №29/30 Ужгород – Київ – Ужгород, 
  • №59/60 Чоп – Київ – Чоп,
  • № 265/266 Ужгород – Ковель – Ужгород ,
  • № 357/358 Київ – Ворохта – Київ.

 

Нагадаємо, з 15 жовтня 2023 року запрацює залізничне сполучення Рава-Руська-Варшава. Маршрут вже офіційно внесено до розкладу руху польських залізниць. 

Юлія Кметик

___________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.

 


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!