![](/media/gallery/full/v/o/voin_6c1c7_f7022_460a0_5fecc.jpg)
На війні загинув Герой зі Львівщини Маркіян Панилик. Про це повідомила пресслужба Стрийської міської ради.
Маркіян Панилик (30.10.1982-08.05.2024) – стрілець стрілецького відділення, військовослужбовець Стрийського батальйону ТрО. Народився і виріс у Стрию. Навчався у Стрийській гімназії ім.А.Шептицького та у Львівському НУ ім.І.Франка. Працював у Стрийському міськрайонному суді та мав приватну адвокатську практику. У перші дні повномасштабного вторгнення добровольцем подався у лави ЗСУ. Горів ідеєю свободи України. Загинув разом з побратимом, виконуючи бойове завдання в районі н.п. Мʼясожарівка на Луганщині. Без батька ростиме донечка, без сина залишився тато, без внука бабуся та дідусь.
Про час повернення додому і чин похорону повідомлять згодом на сторінці міської ради.
Нагадаємо, на війні з російськими окупантами загинув уродженець села Поляна Роман Затворницький.
Тvoemisto.tv започаткувало Книгу пам'яті загиблих Героїв російсько-української війни. Про небесний батальйон Львівщини читайте тут.
___________________________________________________________________________________________________
Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.
Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми – про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.