На Львівщині через Covid-19 помер викладач Академії сухопутних військ

5438 0
Володимиру Павлючику було 69 років.
Фото: Varta1

Фото: Varta1

Учора, 28 жовтня, від ускладнень коронавірусної інфекцієї помер викладач Національної академії сухопутних військ Володимир Павлючик. Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив начальник Академії у Національна академія сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного Павло Ткачук.

Читайте також: У Львові внаслідок коронавірусу помер 44-річний священник

«Сумна новина для мене та всього колективу Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного. Внаслідок важкого перебігу хвороби, спричиненої коронавірусною інфекцією, на 69 році пішов з життя наш колега, високий професіонал, старший викладач кафедри тактики підрозділів бойового (оперативного) забезпечення полковник запасу Володимир Павлючик. На жаль, страшний вірус виявився сильнішим», – написав Павло Ткачук.

Володимир Павлючик – досвідчений військовий інженер, пройшов всі ланки військового управління, завершив військову службу на посаді начальника інженерної служби армії.

За роки викладання в стінах Національної академії Володимир Павлючик долучися до вишколу сотень висококваліфікованих офіцерів, вміло та самовіддано передавав власні знання та величезний досвід новим поколінням військових інженерів Збройних Сил України.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!