На Львівщині електроенергія здорожчала на 69,7%

2128 0
Загалом, за місяць споживчі ціни у Львівській області підвищилися на 1,1%.
ФОТО УМОВНЕ

ФОТО УМОВНЕ

У червні, у порівнянні з травнем, на 69,7% збільшилися тарифи на електроенергію у Львівській області. Про це повідомили у Головномі управлінні статистики у Львівській області.

Загалом за місяць споживчі ціни у Львівській області підвищилися на 1,1% (в Україні – на 0,8%), а з початку року зросли на 4,5%. Ціни на продукти харчування та безалкогольні напої за місяць підвищилися на 0,8%.

У житлово-комунальній сфері на 69,7% збільшилися тарифи на електроенергію. Матеріали для утримання і ремонту житла подорожчали на 0,6%.
 
 

Зазначимо, що індекс споживчих цін (ІСЦ, інфляція) є показником зміни в часі цін і тарифів на товари та послуги, які купує населення для невиробничого споживання. Розраховується щомісячно на основі даних про ціни (одержуються органами державної статистики шляхом щомісячної реєстрації цін і тарифів на споживчому ринку) та даних національних рахунків щодо витрат домогосподарств на кінцеве споживання по країні в цілому з подальшим розподілом (за результатами вибіркового обстеження умов життя домогосподарств).

Нагадаємо, що новини про збільшення тарифів на воду викликало обурення у суспільства, тому уряд відхилив цю ідею. Tvoemisto.tv зробило підбірку з тарифами на всі види комунальних послуги та зручними методами оплати. 

___________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.

 

Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!