На Львівщині планують «середній» ремонт автомобільної дороги за 265 мільйонів грн

4176 0
Проєкт запланували ще у 2021 році, тоді його вартість складала понад 145 млн грн.
Фото з відкритих джерел

Фото з відкритих джерел

Департамент дорожнього господарства Львівської обласної державної адміністрації опублікував тендер на проведення поточного середнього ремонту автомобільної дороги загального користування місцевого значення О140401 Дрогобич – Довголука.

Очікувана вартість проєкту становить 265 млн 57 тис. грн. Ці кошти виділили з Державного бюджету України.

Зазначимо, що це лише коригування проєкту, вперше його запланували ще у січні 2021 року. Тоді його вартість складала понад 145 млн грн. Проте замовлення відмінили через, як зазначено в тендері, помилки в документації. 

Читайте також: Підприємство зі Львова проведе ремонт доріг в області за понад півтора мільярда грн

Наразі підрядника, який виконає ці роботи ще не обрали. Його визначать за результатами аукціону, який проведуть 1 вересня. 

Нагадаємо, що ліцейіцей ім. Івана Пулюя, що знаходиться на вул. Пулюя, 16 опублікував тендер на капітальний ремонт басейну, що знаходиться на території навчального закладу.

Володимир Федорович

___________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!