На Львівщині демонтують «Кладовище радянських воїнів» і перепоховають останки

1331 0
Перепоховають радянських військових з двох об’єктів.
Фото: Дрогобицька міськрада

Фото: Дрогобицька міськрада

У Дрогобичі та Михайлевичах на Львівщині проведуть перепоховання радянських військових. Про це повідомила Дрогобицька міська рада. 

У повідомленні йдеться про «Кладовище радянських воїнів», більш відоме як «Вічний вогонь», та дві індивідуальні могили радянських воїнів, розташовані в селі Михайлевичі Дрогобицької громади. Обидва об’єкти є пам’ятками історії місцевого значення.

Читайте також: Хто і за які кошти зносить радянські пам'ятники на Львівщині

Процедурою ексгумації та перепохованням займеться комунальне підприємство КП «Доля» Львівської обласної ради. 

Нагадаємо, що у центрі смт. Верхнього Синьовидного ексгумували останки червоноармійців Другої світової війни, а також співробітників радянських органів влади повоєнного періоду.

Володимир Федорович
___________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.

 


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!