На Львівщині за 22,5 мільйонів грн розпочали реконструкцію на каналізаційних очисних спорудах

1276 0
За тривалі роки експлуатації їх неможливо використовувати.
Фото: Львівська ОВА

Фото: Львівська ОВА

У Дрогобичі розпочали реконструкцію радіальних відстійників на районних каналізаційних очисних спорудах. Це роблять в рамках обласного природоохоронного проєкту.

Джерело: Львівська ОВА

«Очисні споруди Дрогобича приймають стічні води з Дрогобича, Стебника, Трускавця, Борислава та 13-ти навколишніх сіл – це близько 100 тисяч осіб. Заплановані роботи є першочерговими для забезпечення належної якості очищення стічних вод. Головним завданням впровадження таких проєктів є припинення забруднення водних об’єктів. В даному випадку буде припинено забруднення річки Тисмениці, яка відноситься до басейну річки Дністер», – зазначив в.о. директора департаменту екології та природних ресурсів Оксана Війтик.

Зазначимо, що відстійники за довгі роки експлуатації більше неможливо використовувати. Проєкт має забезпечити процес стабільного глибокого біологічного очищення побутових стоків продуктивністю 64тис.м3/добу, підвищити якість очищення стічних вод перед їх скидом у р. Тисмениця.

Читайте також: На Львівщині планують капітальний ремонт мостового переходу за 103 мільйони грн

Загальна кошторисна вартість будівельних робіт складає 22,5 млн. гривень

Нагадаємо, що Державна екологічна інспекція нарахувала збитки у сумі 1,4 млн грн Львівському аграрному університету за забруднення поверхневих вод.

___________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.

 


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!