
10 квітня 2020, 18:48
10 квітня 2020, 18:48
9 квітня в області з підозрою на коронавірусну інфекцію звернувся ще 41 пацієнт із Жовківського та Пустомитівського районів. Про це повідомляє головна епідеміологиня Львівщини Наталія Тімко.
Читайте також: Де на Львівщині найбільше хворих на коронавірус
Зараз на лікуванні у Львівській обласній інфекційній клінічній лікарні перебувають 74 особи. На самоізоляції знаходяться 465 осіб. Стан більшості хворих середньої важкості. У 15-ти пацієнтів стан важкий. Троє пацієнтів підключені до апарату штучної вентиляції легень.
Загалом на Львівщині за весь час із підозрою COVID- 19 звернулися 684 людини.
Читайте також: На Львівщині одинадцятеро медиків інфікувалися коронавірусом
Із підозрою на коронавірус в області сьогодні є 142 особи. У 82-х пацієнтів позитивний результат тесту на коронавірус, троє осіб померли. Дев'ять осіб знаходяться на лікуванні у відділенні інтенсивної терапії.
Троє пацієнтів одужали.
Коментарі
Поки що немає коментарів. Будьте першим, хто залишить свій відгук!
Читайте також
Контент
Рубрики
Розроблено:
Levprograming
За умови повного або часткового використання iнформацiї гіперпосилання на tvoemisto.tv є обов'язковим. Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Думка редакцiї може не збiгатися з думкою авторiв.
© 2026 "Твоє місто"




