
Фото: СБУ
СБУ викрила та знешкодила підпільні осередки «комуністичної партії радянського союзу» на території шести регіонів, серед яких і Львівська область.
Джерело: Управління СБ України у Львівській області
Ця організація брала активну участь у проведеднні підривної діяльності проти України. Організатори об’єднання намагались створити в нашій державі розгалужену мережу власних «обкомів». Активісти закликали до асової підтримки російських окупантів та облаштовувати «комендатури» для збору розвідданих та підготовки ворожих диверсій.
Читайте також: нардепи просять СБУ проконтролювати, аби з Лаври не зникли святині
«Встановлено, що прокремлівську організацію очолює Юрій Щіпков – керівник «центрального комітету більшовиків», який перебуває у Москві. Саме за його вказівкою було створено підпільні «філії» об’єднання у Києві, а також Харківській, Львівській, Дніпропетровській, Запорізькій, Вінницькій та Чернігівській областях», – йдеться в повідомленні.
За даними СБУ, для функціонування організації ворог залучив 45 осіб, які використовували власні оселі для конспіративних зустрічей та планування підривних заходів.
-
російські паспорти;
-
незареєстровану зброю та боєприпаси;
-
мобільні телефони із доказами листування з російським «куратором»;
-
прокремлівські агітаційні матеріали.
Нагадаємо, що Служба безпеки України затримала колишнього працівника одного зі структурних підрозділів СБУ, який закликав колег дезертирувати.
__________________________________________________________________________________________________
Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.
Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми – про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.