На Львівщині запустили автобус зі Львова до фортеці Тустань

9932 0
Заповідник зі скелями Тустані розташований у селі Урич, їхати сюди від Львова 2 години.
Фото: Твоє місто

Фото: Твоє місто

Від завтра, 31 травня, до Тустані розпочинає курсувати новий автобус зі Львова. Його запускає перевізник ТзОВ «Львівське АТП-14631» на маршруті «Львів-Східниця-Урич». Про це повідомили у заповіднику «Тустань».

Зі Львова автобус вирушатиме о 8:45 та 14:00, із Трускавця – о 10:40 та 15:55, зі Східниці – об 11:35 та 17:00 та з Урича на Львів – о 12:05 та 18:30.

Заповідник зі скелями Тустані розташований у селі Урич, їхати сюди від Львова 2 години, дорога – хороша. Зараз на скелях є лише сліди споруди, що колись була оборонним комплексом, збудованим 12 століть тому.

Щоб відтворити первісний вигляд фортеці, дослідник Михайло Рожко 30 років збирав наскельні сліди. Детальніше про Тустань читайте у матеріалі.

 

 

 


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!