
18 лютого 2019, 12:12
18 лютого 2019, 12:12
У Львові відновили автобусний маршрут №4а та запустили на нього 12-метрові автобуси. Про це у коментарі Tvoemisto.tv повідомила речниця ЛК «АТП-1» Ірина Рєвунова.
Читайте також: Львівське АТП-1 планує запровадити посади контролерів-касирів у своїх автобусах
Автобус курсує від проспекту Червоної Калини до площі Різні. Щодня на маршруті буде їздити шість автобусів великого класу. До серпня 2018 року за цим маршрутом їздили автобуси Ataman, після чого він перестав курсувати. Запуск великих автобусів на маршрут та його відновлення анонсували під час засідання комісії інженерного господарства, транспорту, зв’язку та житлової політики 18 грудня.

Фото Павла Сирватки
Читайте також: Як курсують автобуси у Львові: розклади руху. Інфографіка
Нагадаємо, торік комунальне АТП придбало 150 автобусів великого класу: 100 МАЗів та 50 Електронів, які вже курсують на маршрутах 1а, 5а, 6а, 8а, 16, 29, 46, 47а.
Вікторія Ейсмунт
Нагадаємо, що Tvoemisto.tv оголосило у Львові Рік комфортного пересування. Наша редакція закликає ділитись своїм ментальним простором та долучитись до покращення міської мобільності Львова. Свої ідеї та пропозиції можна надсилати за адресою: Tvoemisto.tv@gmail.com, у темі листа зазначити «Рік комфортного пересування у Львові». Важливі думки ми опублікуємо на сайті та озвучимо під час експертних дискусій.
Коментарі
Поки що немає коментарів. Будьте першим, хто залишить свій відгук!
Читайте також
Контент
Рубрики
Розроблено:
Levprograming
За умови повного або часткового використання iнформацiї гіперпосилання на tvoemisto.tv є обов'язковим. Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Думка редакцiї може не збiгатися з думкою авторiв.
© 2026 "Твоє місто"




