На місці Кінескопу у Львові зведуть офісну багатоповерхівку. Візуалізація

5016 0
Поруч планують збудувати готельний комплекс із підземним паркінгом на 180 машиномісць.
Візуалізація ЛМР

Візуалізація ЛМР

На території колишнього заводу «Кінескоп» на вулиці Антоновича, 112а збудують 16-поверховий офісний центр. Відповідні містобудівні умови та обмеження на проектування погодили на засіданні виконавчого комітету ЛМР сьогодні, 14 грудня.

Висота будівлі не має перевищувати 56,1 м, а відсоток забудови – 73,5%. У будинку, крім офісів, розташують кафе-бар, а навпроти облаштують відкритий паркінг на 60 паркомісць. 

Нинішня територія заводу «Кінескоп»

За словами керівника ТзОВ «Канюк-Стиль» Юрія Канюка, яке й будуватиме багатоповерхівку, поруч планують збудувати готель із чотирирівневим підземним паркінгом на 180 місць, яким також користуватиметься й офісний центр. Засновником фірми «Таурус», що планує збудувати готель, також є Юрій Канюк. За його словами, на це будівництво наразі готують технічну документацію. Обидва будинки хочуть будувати одночасно.

Нагадаємо, у вересні у Львові погодили детальний план території, обмеженої вулицями Кульпарківською та Антоновича (колишній завод «Кінескоп»), що й передбачав квартальну забудову району житловими та офісними приміщеннями. 

Довідка

Попередником заводу «Кінескоп» у Львові у 1930-ті роки був польський завод «Полюкс», на якому збирали електролампи. У 1954 році тут збудували Львівський електровакуумний завод, який виготовляв кінескопи. Через економічну кризу 90-х років завод припинив роботу, 1999 року – його визнали банкротом, після чого на початку 2000-х почали продавати майно заводу.

Вікторія Ейсмунт

Візуалізація ЛМР


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!