На одному з перехресть Львова знову запрацював світлофор
Він працює від сьогодні з 17.00 год.
Умовне фото
Умовне фото

12 вересня 2023, 18:11

У Львові відновили роботу світлофорів на перехресті вул. Листопадового Чину – Університетська. Про це повідомили у ЛКП «Львівавтодор».

«Даний світлофор 1 вересня вимкнули для заміни аварійних опор, всі роботи завершені, тому близько 17 години 12 вересня ми запустили його в робочий режим», – йдеться у повідомленні.

Читайте також: Біля приміського вокзалу у Львові запрацював новий світлофор

Нагадаємо, що у Львові обстежили близько тисячі світлофорних опор та консолей у місті. З них сотню визначили такими, що першочергово потребують заміни. ЛКП «Львівавтодор» уже закупило необхідну кількість металоконструкцій та уклало договір з підрядною організацією.

Нещодавно на перехресті вулиць Сахарова – Вітовського – Коперника також відновили роботу світлофорів.

Юлія Кметик


Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми – про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.


Підписуйтесь на наші соціальні мережі

Будьте в курсі останніх новин та ексклюзивного контенту. Слідкуйте за нами у соціальних мережах.

Коментарі

Поки що немає коментарів. Будьте першим, хто залишить свій відгук!

Читайте також

За підтримки:

Bosch Stiftung Logo

Розроблено:

Levprograming

За умови повного або часткового використання iнформацiї гіперпосилання на tvoemisto.tv є обов'язковим. Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Думка редакцiї може не збiгатися з думкою авторiв.

© 2026 "Твоє місто"