На одному з перехресть в центрі Львова змінили організацію руху

3743 0
На цій локації перенесли дорожній знак «Смуга руху для маршрутних транспортних засобів».
ФОТО: УПРАВЛІННЯ БЕЗПЕКИ ТА ВУЛИЧНОЇ ІНФРАСТРУКТУРИ

ФОТО: УПРАВЛІННЯ БЕЗПЕКИ ТА ВУЛИЧНОЇ ІНФРАСТРУКТУРИ

У Львові на перехресті вулиць Гнатюка та проспекту Свободи змінили організацію руху. Там нанесли дорожню розмітку та перенесли знак. Про це повідомили в управлінні безпеки та вуличної інфраструктури ЛМР.

Що змінилося

  • поруч з пам’ятником Тарасові Шевченку нанесли дорожню розмітку 1.7, що позначає напрямок смуг руху в межах перехрестя,

  • нанесли розмітку 1.18, яка вказує дозволені напрямки руху у смугах на перехресті,

  • перенесли дорожній знак 5.11 «Смуга руху для маршрутних транспортних засобів» та відповідно саму смугу для цього виду транспорту, які тепер на декілька метрів далі від перехрестя вулиць Гнатюка з проспектом Свободи. 

За словами начальника управління безпеки департаменту міської мобільності та вуличної інфраструктури ЛМР Максима Смілевського, раніше водіям було доволі складно рухатися у напрямку Львівської опери, адже на перехресті можливий рух ліворуч або прямо лише з лівої смуги, тож водіям доводилося перелаштовуватися з правої смуги у ліву, і це часто відбувалося на пішохідному переході чи вже на початку смуги руху маршрутних транспортних засобів. 

«Ця розмітка покращить візуалізацію перехрестя вулиць Гнатюка - проспекту Свободи та сприятиме безпечному та швидкому його перетину. Такі зміни зменшать кількість дорожньо-транспортних пригод та покращать загальну якість руху у цьому міському середовищі», - зазначив він.

Фото: управління безпеки та вуличної інфраструктури

___________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі. 


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!