Київ

На Офіційному порталі Києва з'явились публічні дашборди про стан справ у місті

441 0
Наразі на сайті представлені тринадцять дашбордів, що стосуються семи сфер життя міста

На Офіційному порталі Києва  розмістили онлайн-панелі, що візуалізують інформацію про різні сфери життєдіяльності міста. Про це повідомив керівник цифрової трансформації столиці і заступник голови КМДА Петро Оленич.

«Дашборд — це важливий інструмент демократії та відкритості, а також інформаційної безбар'єрності. Завдяки йому кожен містянин матиме доступ до актуальних даних про різні сфери життєдіяльності Києва», — сказав Оленич.

За його словами, наразі на сайті представлені тринадцять дашбордів, що стосуються семи сфер життя міста, а саме:

  • електронної демократії
  • екології
  • благоустрою
  • звернень до Контактного центру Києва 15-51
  • комунальної власності
  • соціальної політики
  • паркування.

 

Публічні дашборди створені за даними з мобільного застосунку "Київ Цифровий", Департаменту захисту довкілля та адаптації до зміни клімату, Департаменту територіального контролю міста, КБУ "Контактний центр міста Києва", Департаменту комунальної власності міста Києва і Департаменту соціальної та ветеранської політики.

___________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні новини Києва, підписуйтеся на наші Facebook та Telegram.

«Твоє місто. Київ» – сучасне незалежне медіа європейської столиці. Ми пишемо про міську культуру, урбаністику, інфраструктуру, бізнес та людей, які змінюють місто на кращеЧитайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!