На перехресті Бандери – Героїв УПА у Львові реорганізують рух. Схема

15463 0
Заїжджати на вулицю Героїв УПА можна буде через вулицю Митрополита Андрея.
Фото: google maps

Фото: google maps

Із вулиці Бандери у Львові заборонять лівий поворот на вулицю Героїв УПА. Відповідне рішення ухвалили під час засідання міської комісії з безпеки дорожнього руху 25 вересня.

Читайте також: На двох вулицях Львова реорганізували рух. Схема

Із відповідною пропозицією до комісії звернулася депутатка Юлія Гвоздович. Як пояснив у коментарі Tvoemisto.tv провідний спеціаліст відділу паркування управління транспорту ЛМР Володимир Харчихін, тепер із вулиці Бандери можна буде потрапити на Героїв УПА через вулицю Митрополита Андрея.

Тож на перехресті з вулицею Антоновича автомобілі повертатимуть на Митрополита Андрея, звідки зможуть напряму виїхати на Героїв УПА.

Читайте також: На яких вулицях Лвьова можуть з’явитися острівці безпеки. Інтерактивна мапа

Нова організація дорожнього руху запрацює після того, як Франківська районна адміністрація встановить відповідні знаки.

Вікторія Ейсмунт

Схема КБДР

Новина підготовлена в межах спецпроекту «Рік комфортного пересування». Партнер проекту — компанія EasyPay — найбільший небанківський оператор платіжних та фінансових сервісів в Україні. Свої ідеї та пропозиції для вдосконалення міської мобільності можете надсилати за адресою: Tvoemisto.tv@gmail.com, у темі листа зазначивши «Рік комфортного пересування у Львові». Важливі думки ми опублікуємо на сайті та озвучимо під час експертних дискусій.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!