Київ

На Подолі в Києві до історичного будинку зводять прибудову

601 0
Будівля є гуртожитком МВС
Фото: Віталій Селик

Фото: Віталій Селик

В Києві на вулиці Хорива, 22 до будівлі зламу 19-20 століть добудовують стаціонарний літник. Про це повідомив волонтер Віталій Селик.

«Металічні конструкції теплиці варварськи дюбелями вкручують у фасад. Біда. Зверніть увагу на дерева, які перетворюють на декоративні елементи всередині кабака. І головне, це неподобство чиниться в 30 метрах від Подільського райвідділку Поліції», - наголосив він.

Водночас Селик додав, що будівля є гуртожитком МВС.

На  Порталі Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва вказано, що Департамент містобудування та архітектури КМДА видав Містобудівні умови та обмеження для реконструкції жилого блоку в гуртожитку під заклад громадського харчування з влаштуванням вхідної групи консольного типу.

При цьому вказано, що реконструкція не передбачає зміни зовнішніх геометричних розмірів.

Також варто звернути увагу, що прибудова займає тротуар, який є землею громадського користування.

Раніше на цьому місці також стояв літник, але він був демонтований. При цьому користувачі у соцмережі додають, що прибудова нібито була оформлена як житло.

__________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні новини Києва, підписуйтеся на наші Facebook та Telegram.

«Твоє місто. Київ» – сучасне незалежне медіа європейської столиці. Ми пишемо про міську культуру, урбаністику, інфраструктуру, бізнес та людей, які змінюють місто на краще.

 


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!