На посаду директора органного залу у Львові претендує один кандидат

2577 0
Документи на повторний конкурс подав тільки Іван Остапович, натомість Юліан Винницький попросив суд заморозити дії міської ради.
фото: artmisto.net

фото: artmisto.net

18 жовтня закінчився прийом документів від кандидатів на посаду директора Будинку органної та камерної музики у Львові. Як стало відомо Tvoemisto.tv від джерела в міській раді, на конкурс подався лише один кандидат – співзасновник Collegium Musicum Lviv, диригент і композитор Іван Остапович.

Директорка департаменту розвитку Наталія Бунда в коментарі Tvoemisto.tv не підтвердила та не спростувала цієї інформації, проте зауважила, що сьогодні до вечора будуть опубліковані всі документи кандидатів, а також список нової конкурсної комісії. Натомість сам Іван Остапович сказав, що документи на конкурс подав.

Читайте також: Сон Ігоря Калинця в літній день. Як «обирали» директора органного залу

Чинний директор органного залу Юліан Винницький в коментарі Tvoemisto.tv розповів, що не подавав документи на новий конкурс, оскільки попросив суд призупинити його:

«Міська рада проводить другий конкурс. Я подав позовну заяву в суд, щоб другий конкурс заморозили до вирішення законної дії через суд. Суд видав ухвалу про замороження кілька днів тому. Від імені суду направлено рекомендаційний лист у міську раду. Далі суд буде аналізувати і вирішувати, що робити далі», – говорить він.

Нагадаємо, що у Львові оголосили повторний конкурс на посаду директора органного залу. У першому конкурсі перемогу здобув чинний директор Юліан Винницький, проте його результати скасували через грубі порушення законодавства.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!