На проектування спорткомплексу на Сихові виділили 20 млн гривень

4308 1
Депутати затвердили проекти, які наступного року фінансуватимуться із проекту розвитку.
Фото: Facebook-сторінка Юліана Чаплінського

Фото: Facebook-сторінка Юліана Чаплінського

Сьогодні, 21 грудня, депутати міської ради затвердили бюджет розвитку, за яким на проектування та початковий етап будівництва спорткомплексу на Сихові виділили 20 млн гривень замість раніше запланованих п’яти. Його будівництво розпочнуть із наступного року. Про це повідомляє кореспондент Tvoemisto.tv.

Нагадаємо, раніше головний архітектор Львова Юліан Чаплінський повідомив, що сучасний спортивний комплекс на Сихові збудують за бюджетні кошти, але загальна вартість будівництва стане відома тільки після розроблення проекту будівництва і залежатиме від якості матеріалів, які будуть використовувати для спорудження комплексу. 

Результати конкурсу на будівництво  нового спортивного комплексу на Сихові оголосили наприкінці вересня. Авторами проекту, який зайняв перше місце, стали архітектори з Творчої архітектурної майстерні «Кудін»: Віктор Кудін, Ольга Рябова, Михайло Карнаухов та Надія Бесараб.

Згідно з умовами конкурсу, майбутній спорткомплекс використовуватимуть для занять регбі, гандболом, баскетболом, волейболом та водним поло. На даху, за планом, буде ухил, по якому можна спускатися на лижах, а впродовж однієї зі сторін покриття – конвеєрний підіймач. Загальна площа будівництва становить 14 623 м². 

 


Читайте також:
21 Грудня, 2017 16:01
Сергій [***]s://youtu.be/k4w3PNoTS8M
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!