На скільки в Україні з травня зросла вартість комунальних послуг?

3445 0
З 1 травня 2016 року в Україні змінилися тарифи на житлово-комунальні послуги. Дорожче доведеться платити за спожитий газ та за теплопостачання.
фото: thekievtimes.ua

фото: thekievtimes.ua

З 1 травня уряд встановив єдину ціну на газ для населення. Відтепер  ціна за блакитне паливо буде однаковою як для населення так і для промисловості. Вартість кубічного метру становитетиме 6, 88 грн.

До травня населення оплачувало газ за різними тарифами в залежності від спожитого обсягу і сезону - 3,6 грн/ куб. м і 7,188 грн/куб. м.

Як повідомляє http://tsn.ua/ здорожчання блакитного палива автоматично впливає на тариф за теплопостачання. Він зросте на 60% - до 1041 грн за Гкал. Раніше 1 Гкал вартував 652 грн.
Нагадаємо, у 2016 році українців, щонайменше тричі, очікує зміна вартості комунальних тарифів. Це вже друге підвищення цін, перше відбулось у березні цього року.

Нову ціну на газ для населення Кабінет міністрів вирішив встановити 27 квітня. Одночасно уряд додатково виділив 5,3 млрд грн на субсидії у 2016 році, щоб покрити подорожчання газу.
 

Опублікувала Мар'яна Федина


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!