Tvoemisto.tv транслюватиме зустріч із Любомиром Гузаром

2497 0
В понеділок, 9 травня, Фундація Духовного Відродження з благословення Митрополита Ігоря організовує зустріч з Блаженнішим Любомиром Гузаром, Архиєпископом-емеритом Української Греко-Католицької Церкви. Тема зустрічі «Що означає бути благодійником?». Духовна бесіда відбудеться у форматі діалогу в рамках року Милосердя.
Фото: esquireyearone.com.ua

Фото: esquireyearone.com.ua

Під час зустрічі відбудеться обговорення теми благодійності, відповідальності за розвиток громади та представлення Соціального служіння Церкви на території Львівської Архиєпархії, для того щоб, творити майданчик для спілкування між Церквою та громадою міста, в атмосфері відкритості і довіри, формувати коло людей відкритих на добрі справи.

Читайте також: Блаженніший Любомир Гузар про християнський патріотизм

Соціальне служіння Церкви для громади презентуватиме БО «Фундація Духовного Відродження», яка є представником Церкви у громаді, організовуючи та координуючи різні заходи і проекти для громади та разом з громадою.

Сьогодні дуже важливо акцентувати на тому, що означає бути милосердним та благодійником, адже бути багатим не є гріхом. Цитуючи Блаженнішого Любомира: «Те що Ви робите зараз, робіть дуже чесно, взірцево, робіть якнайкраще. Будьте добрими бізнесменами, бо Україна потребує багатих людей але чесних».

На зустріч запрошено приятелів, добродіїв та благодійників Церкви.

Читайте також: Наша зневіра не має виправдання. Беріться до роботи, – Блаженніший Любомир Гузар

Переглянути зустріч можна в режимі онлайн на сайті Твоє місто. Початок об 11:00 год. Модератор зустрічі – о. Тарас Милян (директор БО «Фундація Духовного Відродження»).

 


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!