![фото умовне](/media/gallery/full/4/3/43336e1_1d28d_3933e_91eb8_1c4b5_05da7.png)
фото умовне
На війні загинув захисник, мешканець села Нагуєвичі Степан Балуш. Про це повідомила пресслужба Дрогобицької міської ради.
«Степан повернувся додому з-за кордону та добровільно пішов у військкомат, аби долучитись до захисту України. У складі 67-ого окремого батальйону територіальної оборони, перебував на передових позиціях фронту. На жаль, 16 жовтня, під час виконання бойових завдань з захисту України, Степан загинув внаслідок отримання сильної черепно-мозкової травми. З рідних у Героя залишились батьки, брат, дружина та син», – йдеться у повідомленні.
Чин похорону відбудеться у вівторок, 24 жовтня об 11:00 в церкві св. Миколая в селі Нагуєвичі. Поховають Героя на кладовищі в селі Нагуєвичі.
___________________________________________________________________________________________________
Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.
Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми – про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.