На вулиці Авіаційній у Львові планують облаштувати нову транспортну розв’язку

6782 2
Територія детального плану охоплює 12,5 га.
Фото: google-maps

Фото: google-maps

На вулиці Авіаційній у Львові планують облаштувати нову транспортну розв’язку та збудувати цех для виробництва бетонних виробів. Про це йдеться у детальному плані території у районі вулиці Авіаційної у Львові.

Читайте також: У Львові дозволили забудову території двох заводів на Підзамчі

Територія детального плану охоплює 12,5 га та оточена вулицею Авіаційною, колективними садами та межами міста. Згідно з генпланом, ця територія за призначенням належить до земель виробничої, комунально-складської та рекреаційної зон.

Житлової забудови на території не планують, утім на ділянці площею 0,54 га хочуть збудувати цех для виробництва бетонних виробів та облаштувати кільцеву розв’язку на Авіаційній з хідниками та велодоріжками.

Радіус центрального острівця розв’язки становитиме 10 м. На перспективу на вулиці також пропонують облаштувати автостоянку. На ділянках магістральної вулиці районного значення передбачили чотири смуги руху шириною 3 м кожна та двох велосмуг шириною по 1,85 м. Тротуари матимуть ширину 1,5-2,25 м. На вулицях місцевого значення буде дві смуги шириною 2,75 м із тротуарами та велодоріжками по 1,5 м.

Крім цього, на території детального плану мають провести комплексний благоустрій та озеленення.

Читайте також: Біля аеропорту у Львові з’явиться багатофункціональний квартал. Візуалізація

31 липня відбудеться громадське слухання детального плану території у приміщенні Залізничної районної адміністрації (вул. Виговського, 22). Початок о 18:00.


Читайте також:
17 Липня, 2019 16:31
ZAQ Скільки на то грошей треба?
Цікаво чому навіть на Курмановича (не кажучи вже про Шевченка) Залізнична адміністрація грошей не мала. А тут - капремонт вулиці, яку 99% льв'ян ніколи не бачили
17 Липня, 2019 16:04
666 ... а тротуари заплановано побудувати конкретно заширокі ... щоби оті планувальники все життя такими ходили ... Слава Україні ! ...
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!