На вулиці Ярослава Мудрого у Львові відновили історичну браму

1470 0
Загальна вартість реставраційних робіт становила 74 000 грн.
Фото умовне

Фото умовне

У Львові на вулиці Ярослава Мудрого,12 відреставрували історичну браму. Реставрацію проводили близько трьох місяців.

Джерело: ЛКП «Бюро спадщини»

За словами реставратора Богдана Геруса,  багато декоративних елементів було втрачено, а дуже пошкоджені частини деревини потребували заміни. Тому фахівці відновили втрачені елементи, встановили нове засклення брами та верхнього світлика, а також виготовили та встановили нові ручки.

Загальна вартість реставраційних робіт становила 74 000 грн. З цієї суми місто оплатило майже 52 000 грн, а іншу частину – мешканці, які раніше подали заявку на участь у програмі співфінансування.

Нагадаємо, що на вулиці Томашівського відреставрували історичну браму. Фахівці відремонтували збережений австрійський механічний замок та автентичні ручки.

___________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!