У Львові відреставрували історичну браму на вулиці Томашівського

881 0
Загальна вартість реставраційних робіт становила 93 000 грн.
Фото: ЛКП «Бюро спадщини»

Фото: ЛКП «Бюро спадщини»

У Львові на вулиці Томашівського відреставрували історичну браму. Фахівці відремонтували збережений австрійський механічний замок та автентичні ручки. Зробили це в рамках міської програми співфінансування. 

Джерело: ЛКП «Бюро спадщини»

«Доволі не типово, що зовнішня брама історичного будинку була виготовлена із сосни. Двері із цієї деревини мають доволі «м’яке» полотно, тому за час використання мешканцями брама зазнала значних пошкоджень. Дверна коробка була деформована, низ частково був відсутній, було втрачено багато декоративних та функціональних елементів. Все це ми відновлювали», – зазначив майстер-реставратор Павло Войтович.

Загальна вартість реставраційних робіт становила 93 000 грн. З цієї суми місто оплатило 65 000 грн, а іншу частину – мешканці, які раніше подали заявку на участь у програмі співфінансування.

Нагадаємо, що у Львові відновили металеву браму в будинку на вулиці Шота Руставелі, 34а, що поблизу Стрийського ринку. Загальна вартість реставраційних робіт становила 74 660 грн. З цієї суми місто оплатило майже 52 тис. грн, а іншу частину – мешканці, які раніше подали заявку на участь у програмі співфінансування.

Фото ЛКП «Бюро спадщини» 

___________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.

 


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!