Київ

На залізничному вокзалі в Києві запрацювали нові ліфти

676 0
Ліфти спрощують доступ з Південного вокзалу до 1-го перону
Фото: Скриншот

Фото: Скриншот

На головному залізничному вокзалі столиці встановили нові ліфти. Про це повідомляє «Укрзалізниця». 

Ліфти спрощують доступ з Південного вокзалу до 1-го перону, що є важливим для найпопулярніших поїздів. А також забезпечують легкий доступ до переходу над коліями між Центральним та Південним вокзалами.

В «Укрзалізниці» підкреслили, що кожен день вокзал відвідують десятки тисяч людей, серед яких є пасажири, що їдуть на реабілітацію, люди з фізичними порушеннями, літні люди, вагітні жінки, батьки з немовлятами. Тож потрібна відповідна інфраструктура, щоб вільно переміщатись вокзалом. 

В планах масштабної модернізації столичного вокзалу також передбачені оновлення фудкорту, зон очікування, камер схову та вбиралень.  

Крім того, у 2024 році заплановано встановити ще декілька ескалаторів та ліфтів, аби забезпечити безбарʼєрний доступ до інших платформ.

Оновлення відбулося в рамках ініціативи «Без барʼєрів» першої леді Олени Зеленської. 

__________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні новини Києва, підписуйтеся на наші Facebook та Telegram.

«Твоє місто. Київ» – сучасне незалежне медіа європейської столиці. Ми пишемо про міську культуру, урбаністику, інфраструктуру, бізнес та людей, які змінюють місто на краще.

Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!