Нардеп зі Львова користується автівкою своєю помічниці, а його дружина – водія. Декларація

1043 0
Депутат задекларував понад 1,2 млн доходів за 2022 рік.
Фото: Вікіпедія

Фото: Вікіпедія

Народний депутат родом зі Львова Тарас Батенко подав свою декларацію за 2022 рік. Tvoemisto.tv переглянуло, що задекларував обранець та яку власність він набув.

Доходи сім’ї нардепа Батенка

Сім’я Батенка задекларувала 1 256 518 гривень доходів за 2022 рік. Серед них 502 тис. гривень – зарплата від управління справами апарату ВРУ Батенка. Окрім того, він отримав 478 тис. гривень як компенсацію коштів на відшкодування витрат, повязаних з виконанням депутатських повноважень. Також він отримав компенсацію за оренду квартири від ВРУ – 197 тис. гривень. 

Що ж до грошових активів, то сім’я зберігає 7 631 885 гривень, серед яких 112 тис. доларів, що належать Тарасу Батенку. 

Рухома та нерухома власність Батенків

Сім’я Батенків користується двома автівками, проте не своїми:

  • Toyota Camry 2017 року, придбана у 2018 року, автівка належить помічниці нардепа Ксенії Єгоровій, та користується нею на підставі довіреності Тарас Батенко

  • Mercedes-Benz GLE 300D 2020 року, придбана того ж року, належить водію Тараса Батенка, проте на підставі усної домовленості нею користується дружина нардепа Катерина Батенко

Серед безпосередньої нерухомості сім’ї лише земельна ділянка у Звенигородах на 2,5 тис. м², яка належить Катерині Батенко і квартира у Львові Тараса Батенка. Також дружина орендує ще одну ділянку у Звенигородах, а нардеп орендує квартиру у Києві. Також у спільній сумісній власності квартира у Львові, яка належить Тарасу Батенку та його матері Ганні Батенко. 

Окрім того, сім’я має недобудований об’єкт нерухомості – садовий будиночок у Звенигородах. 

Нагадаємо, що Tvoemisto.tv також склало рейтинг найбагатших депутатів Львівської міськради, базуючись на інформації, яку вони подали у свої деклараціях. 

Володимир Федорович

___________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.

 

Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!