Наступного року почнуть будувати Північну об’їзну дорогу Львова

12907 0
Державне агентство автомобільних доріг розпочало підготовку проекту спорудження Північної об’їзної дороги Львова. Безпосередні роботи мають стартувати у 2018-му році.
фото: commons.wikimedia.org

фото: commons.wikimedia.org

Ця дорога дозволить економити на кожній поїздці до Польщі 50-60 хвилин та в десятки разів зменшить викиди газів від транзитного автотранспорту у Львові. Обіцяють, що завдяки Північній об’їзній дорозі знизиться навантаження на Південну окружну дорогу Львова, зменшиться кількість транзитного транспорту через Львів, стане зручнішим сполучення для жителів передмість Львова, покращиться екологічна ситуація в регіоні. Про це інформує прес-служба Укравтодору.

Читайте також: Через Львівщину будуватимуть європейський автобан Лісабон – Шанхай

Північний об’їзд Львова поєднає міжнародну трасу М-06/Е40 Київ – Львів – Чоп та міжнародні дороги, що прямують від Львова до кордону з Польщею: М-09/Е372, М-10 та М-11/Е40.

Проект планується фінансувати кредитними коштами міжнародних фінансових організацій, з якими керівництво Укравтодору веде переговори. Проект Північного об’їзду Львова включає будівництво нової автомобільної дороги першої категорії з чотирма смугами руху – по дві смуги у кожен бік, та чотирьох дворівневих автомобільних розв’язок. Протяжність нової ділянки дороги становитиме 22 км проти 45 км нинішнього південного об’їзду. Максимальна дозволена швидкість руху на цій дорозі складатиме 130 км/год.

 

Керівник Укравтодору Славомір Новак зазначив: «Цей проект є вкрай важливим для забезпечення сталого сполучення між Україною та Польщею, а також для стимулювання торгівлі між країнами. Саме ця ділянка дозволить багатьом компаніям і підприємцям економити час та гроші. Переконаний, що і керівництво Львівської області, і керівництво Львова сприятимуть якнайшвидшому вирішенню питання відведення землі для нової автостради, щоб розпочати будівництво вже в 2018-му році».

Північний об’їзд Львова стане частиною транснаціонального коридору GO Highway, який поєднає українські чорноморські порти Одеси та Миколаєва з польськими портами на Балтійському морі у Гданську та Гдині.

Опублікувала Юлія Сабадишина


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!