Найбільший китайський сервіс таксі DiDi готується запрацювати в Україні

986 0
Для України DiDi стане четвертим великим сервісом таксі після Uklon, Uber і Bolt.
Фото: ТСН

Фото: ТСН

Китайський гігант таксі DiDi готується вийти на ринок в Україні та вже створив свій сайт. Про це пише dev.ua.

На сайті компанії зараз написано: «Переходь на DiDi. Скоро в Україні».І також вказано, що комісія сервісу для водіїв, які захочуть приєднатися до нього, не буде перевищувати 12%.

Крім того, у DiDi Ukraine у ​​червні з’явилася сторінка в Facebook. А на LinkedIn у китайську компанію шукають legal-менеджера.

Генеральний менеджер компанії Glovo в Східній Європі і Центральній Азії Дмитро Расновський визнав, що частина менеджерів середньої ланки пішли на більш високі позиції в DiDi.

«Вони там дуже зросли, і я за них радий. Топи від нас не йшли, це були middle-менеджери», — розповів він.

Представники компанії Uber нічого конкретного про розвиток і терміни запуску, як і про перехід колишніх співробітників компанії в китайський сервіс, не говорять, обмежуючись фразою про те, що чули про них.

DiDi — китайський сервіс таксі, заснований в 2012 році. У нього понад 450 млн користувачів. У грудні 2017 року DiDi залучила інвестиції в розмірі $4 млрд і отримала оцінку в $56 млрд.


ТЕГИ: таксі, Uber, Bolt, uklon, DD

Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!