Київ

Найвищу точку лаврської дзвіниці відкриють для відвідувачів

455 0
Раніше на дзвіниці можна було піднятися лише до третього ярусу
Фото: Національний заповідник «Києво-Печерська лавра»

Фото: Національний заповідник «Києво-Печерська лавра»

22 листопада вперше за 30 років Велика лаврська дзвіниця  буде повністю доступною для відвідування киянами та гостями міста. Про це повідомляє Національний заповідник «Києво-Печерська лавра».

«Вперше за 30 років  кияни та гості міста зможуть піднятися на найвищу точку дзвіниці у «Києво-Печерській лаврі». З 22 листопада вперше за 30 років головний візуальний символ Києва буде повністю доступним для відвідування киянами та гостями міста», – сказано в релізі Національного заповідника.

Це стало можливим завдяки реконструкції верхніх ярусів дзвіниці – дотепер вони були недоступні для відвідувачів.

Реконструкція верхніх ярусів Великої лаврської дзвіниці була проведена за підтримки сервісу пошуку роботи Work.ua. Востаннє масштабні ремонтно-реставраційні роботи дзвіниці проводили у 2011–2012 роках.

Нагадаємо, у жовтні велику лаврську дзвіницю Києво-Печерської лаври відкрили для відвідувачів (до 3-го ярусу).

___________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні новини Києва, підписуйтеся на наші Facebook та Telegram.

«Твоє місто. Київ» – сучасне незалежне медіа європейської столиці. Ми пишемо про міську культуру, урбаністику, інфраструктуру, бізнес та людей, які змінюють місто на краще.

 


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!