На правах реклами

У Львові планують добудувати ЖК-довгобуд, де люди вже придбали квартири

5930 0
Компанія не вперше займатиметься недобудованими ЖК.

Житловий комплекс, зведення якого наразі призупинилося, може все-таки отримати нове життя. Компанія Резидент Девелопмент веде переговори про добудову ЖК Pictorial (Пікторіал) на вулиці Володимира Великого у Львові.

Девелопери зробили це на прохання людей, які інвестували гроші в цей проєкт, тож готові працювати над тим, аби власники квартир отримали житло, а Львів – розвинений мікрорайон.

«Власники ділянки надали всю потрібну документацію та інформацію, наша команда проводить аналітику та аудит. Уже за місяць проведемо зустріч власників компанії, ініціативної групи та представників міської влади», – прокоментували хід справи в компанії Резидент Девелопмент.

Такими незавершеними об’єктами Резидент Девелопмент займатиметься не вперше. Компанія володіє потужним досвідом виведення довгобудів із критичних ситуацій. Свого часу саме Резидент Девелопмент «витягнула» ЖК «Галицький лев» (колишній «Набережний квартал») на вулиці Пулюя і ЖК «Фамілія» на Кульпарківській. Тож власникам помешкань у «Пікторіалі» можна не хвилюватися.

Окрім того, компанія Резидент Девелопмент у час війни будує дві школи у Львові (на вулиці Героїв Крут і в районі Під Голоском), які передасть у комунальну власність.

«Саме зараз час зробити більше – і для країни, і для наших воїнів, і для краю. Сподіваємося, що хвиля добра ширитиметься й посеред інших підприємств галузі», – закликають девелопери. 

Візаулазіція з сайту ЛУН


+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!