Незаконно приватизовану земельну ділянку біля річки у Карпатах повернули громаді

504 0
Йдеться про 0, 35 га землі поблизу р. Рожанка.
Фото умовне

Фото умовне

Земельну ділянку поблизу річки Рожанка на Славщині, яку незаконно приватизували, повернули у власність громади. Про це повідомила пресслужба Львівської обласної прокуратури. 

«Орган місцевого самоврядування незаконно безкоштовно передав вищевказану земельну ділянку у власність відповідачу. Однак, сільська рада не врахувала того, що земля, яка розташована біля водного об`єкту перебуває в межах прибережної захисної смуги річки. Відповідно це суперечить, як вимогам земельного, так і водного законодавства», – йдеться у повідомленні правоохоронців.

Відтак, суд погодився з доводами прокурорів та скасував рішення сільської ради, яким відчужили ділянку. 

Нагадаємо, що понад 116 га землі, яка розташована в руслі річки Верещиця, повернули у розпорядження Великолюбінської територіальної громади. 

___________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.

 


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!